Apache
| Apache a întrebat:

Din trailer cum vi se pare jocul acesta?
http://www.youtube.com/watch?v=qLGxubfC1Ik

3 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Grafica este superba, extrem de placuta si sunetul pare sa nu aiba cusur dar nu stiu cum va arata cand il vei juca, adica gameplayul

| darckprince a răspuns:

Toate jocurile arata fain in trailer dar cand intri in joc unele au grafica nasapa altele sacadeaza cel mai bine uitate la gameplay nu la trailer ca sa vezi cum arata jocu...

| Apache explică (pentru darckprince):

Inca nu a a aparut gameplay...dar ziceam de trailer pentru ca e facut de naughty dog *cei care au facut uncharted 3 *
Si au obiceiul sa foloseasca imagini din joc pentru trailer