| adusTaR a întrebat:

Dintre Aatrox şi Fizz pe cine?
Argumentati pentru funda.

6 răspunsuri:
| AnduZisAlexandru a răspuns:

Aatrox are skille mult mai "dezvoltate" si mai bune, daca inveti sa joci cu el, chiar si un pro in LOL cu Fizz nu te poate bate. Fizz e bun doar la 1 skill... la ultimata parerea mea, Aatrox e bazat.

Răspuns utilizator avertizat
| Andr3y25 a răspuns:

Aatrox este bun. Daca stii sa farmezi bine se regenreaza foarte mult. Rezisit in lane pana la lvl 8-9.Majoritatea lvl 3-6 se duc in baza.El are si passiva foarte buna.Este invulnerabil cand se regenreaza din pasiva (dupa ce mori).Eu zic sa ti-l cumperi pe Aatrox dar cat mai curand.Probabil ca o sa-i scada din puteri este prea op.O sa faca la fel ca si cu Darius cand avea ultimata aia nebuna.Fizz este bun si el dar il poti invinge usor. Aatrox e greu de invins 1vs1.Se regenereaza prea repede

| Andr3y25 a răspuns (pentru Andr3y25):

Click pe profilul meu ca sa il vezi laughing

| TheLivingProof a răspuns:

Depinde aatrox e ad si fizz e ap