| RayKzor51 a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar niste placut de ram. Memorie notebook Kingston FURY Impact, 32GB, DDR4, 3200MHz, CL20, 1.2v, Dual Channel Kit
Ce vrea sa spuna prin notebook? e valabil pentru orice laptop? eu am un laptop Acer nitro 5 2021 cu procesorul i7 generatia si placa video nVIDIA rtx 3050 ti

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da, e compatibil cu orice laptop dar asigurate ca laptopul tau suporta 32 gb rami si 3200 Mhz...

| RayKzor51 explică (pentru lpavel):

Suporta, maxim 32 gb ram și 3200 MHz m-am uitat pe cutia lui

| lpavel a răspuns (pentru RayKzor51):

E ok atunci!