| anonim_4396 a întrebat:

Dorința mea destul de importanta pentru mine este sa mai iau macar câteva titluri de campion cu FC Alinborger, echipa mea la care sunt antrenor/manager in jocul online de manager de fotbal ManagerZone.Intrebarea mea este daca știti cumva site-uri care sa te învețe să joci mai bine și să ai succes mai mare in joc, ceva site-uri făcute de fanii înrăiți sau de jucătorii buni sa te învețe despre cum sa joci mai bine și să faci mai multa performanta cu echipa in joc, tutoriale, sfaturi, informații folositoare despre ManagerZone etc
Chiar vreau sa mai iau macar 3 titluri în joc cu clubul/echipa mea de fotbal din joc neapărat.
Întreb asta fiindcă am făcut o pauza de mai multi ani și am mai uitat chestii din joc.

1 răspuns:
| MihaitzaItza a răspuns:

Au trecut vreo 4 ani de cand tot intrebi acelasi lucru aproape zi de zi. Oare cand te prinzi ca nu iti raspunde nimeni ca nu joaca nimeni jocul ala si nu mai intrebi?