| Andreeaツ a întrebat:

Draga TPU, imi puteti spune legat de jocul Burn Budy de pe hi5, cum poti fura ceva daca catelul are inca mancare? Eu am intotdeauna cainele hranit, dar ma trezesc la recoltare ca am cate 10 unitati furate. Va rog sa imi spuneti! Cel mai bin raspuns funda!

1 răspuns:
| LifeLife a răspuns:

Nu ai cum sa furi ca el are ink mancare dar poti fura cand nu mai are...dar ca sa mai faci sh bani sh experienta poti sa le distrugi buruienile sh gandacii de pe plante... sper sa iti foloseasca acest rasp.happy