| nicus0r a întrebat:

Dupa ce am instalat gta 4, cand il deschid imi apare ERROR FATAL RMN40. ce pot sa-i fac, de la ce a pornit aceasta eroare, dau funda la cel care ma ajuta. va rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Tokyo1 a răspuns:

Salut Nicu! Sunt nou pe aici dar stiu ceva despre pc happy

Poti da mai multe detalii despre configuratia Pc-ului tau happy daca nu te superi! Si apropo cel mai bun Gta 4 este cel Razor Si inca ceva merge doar Windows XP SP 3 7 Si vista testat happy Daca iti mai pot fii de folos cu ceea mai mare placere bft!

| nicus0r explică (pentru Tokyo1):

Ama windows xp professional version 2002 service pack 2, procesor 1. 80 GHz, 2 GB ram, ce zici de ce nu merge?

1 răspuns: