| Smile4Adelin a întrebat:

Dupa ce mi-am prajit placa video ca am jucat cateva zile Call of Duty ca nebunu'.ai mei au cumparat o alta unitate de la un prieten,si dupa cum arata, e antica..merge greoi, dar macar merge.e acceptabil.Si,pe unitatea asta nu mai am nimic..as vrea si eu un top 10 jocuri ca lumea..de preferat shootere si cu zombie,fara cerinte prea mari, sa-mi mearga pe unitatea asta.Dau funda! Daca aflu si cum se face..sunt nou pe aici.

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Bine ca ne servesti ciorba dar nu ne dai si lingura. Vreau sa spun ca nu stiu nimic despre unitatea ta. Ce poate ea?

| Klausie a răspuns:

Subscriu la ce a zis Hitback. Cerințelea alea de la jocuri nu sunt puse degeaba, jocul nu-ți spune "Bă vezi că nu pot porni că dacă pornesc îți prăjesc placa video". Citește-le și măcar vezi dacă îndeplinești cerințele minime.