| poke091 a întrebat:

Dupa lansarea fifa 2012 demo si pes 2012 demo, care vi se pare mai misto? mie fifa mi se pare o dezamagire totala...

Răspuns Câştigător
| Ionuţică a răspuns:

Salut! Si eu cred acelasi lucru fifa m-a dezamagit total anul asta, fata de pes.PES ii mai fain, adica ca in ani trecuti

3 răspunsuri:
| sssSnake a răspuns:

Eu totusi mizez pe Fifa 2012, totusi, a fost un demo, de un de nu iti poti da seama chiar perfect cum este jocul.
Pentru cei ce nu ati jucat FIFA 2012, aici aveti un link de unde il puteti descarca.

Descarca FIFA 2012 DEMO si PES 2012 DEMO.

Răspuns utilizator avertizat
| Mario99 a răspuns:

FIFA a fost, si va fi intotdeauna mai tare decat P.E.S! Si aceasta nu este doar opinia mea.