| soaitamarius a întrebat:

Dupa parerea voasta care joc e mai bun perfect world sau minecraft? Argumentati. Si care vi se pare mai greu de facut perfect world sau minecraft?

Răspuns Câştigător
| Husky21 a răspuns:

Eu unu cred ca minecraft este cel mai bun, iar perfect world e cel mai urat joc jucat vreodata de mine eu sincer as prefera numai minecraft pentru ca acolo sunt mai multe de facut decat pe p.w. asa ca ti-as recomanda minecraft, daca ai inteles ceva iti urez bafta si scuze daca am greseli sau ceva nu sunt din Romania.

| soaitamarius explică (pentru Husky21):

Habar nu am cand am pus aceasta intrebare laughing oricum mersi de raspuns!

1 răspuns: