| Saphy97 a întrebat:

E in legatura cu metin2 cum fac sa imi cada fms mai repede ca am stat odata 3 ore si am omorat numa brutali si nimic...cum face de va cade?

9 răspunsuri:
| Raptor a răspuns:

Ce lvl ai? daca ai peste 30 fa-ti un caracter de 20 cu iteme de la +6 in sus si ia-ti manusa talharului din item shop. Acela este singurul lucru care mareste dropul la iteme. Altceva nu ar fi, dar desigur, depinde si de noroc. Poti si asa daca ai rabdare ^^

| Pufoshenia a răspuns:

Eu am ll 46 pe metin si mi-a cazut la lvl meu.Am gasit o smecherie sa nu ai calu cand il bati si sa nu dia cu magi in el

| myself a răspuns:

Poi.ai lvl apropiat cu arcasu brutal/specialistu'? daca ai cu 5 levele diferenta sansa e mai mare e mai bine si cand esti acelasi lvl cu ei.

| YoYo a răspuns:

Pai trebuie sa ai lvl cat mai mic. Mie mia picat cand l-am omorat la lvl 18. Daca esti sa zic 25 nu da cu magii big grin. Aceste fmsuri pica cand nu te astepti. Omori intetionat brutali nu pica. Te duci odata sa cresti si te ataca un dala tu vrei sa te aperi il omori si pica laughing mie asa mia picat laughing. Daca esti lvl asa mai mare 28 ia-ti adio si du-te la arhani(treci deja la rib)

| Cedry2k8 a răspuns:

Ba, pai depinde ce lv ai la brutali mie mi-a picat la lv 23.

| PisicaCuSniper a răspuns:

Mie mia picat in timp ce faceam miss de la callaughing

| Ar4bu a răspuns:

Pai pica la specialisti brutali dar in special conteaza lvl trebuie sa ai intre 25-30 si daca esti lvl mai mare 30-35 sa nu dai cu magii in el nici cu aura sau buff scade sansa de a pica!

| Sorin_Florea_Valentin_1997 a răspuns:

Mie mi-a picat cand faceam misiune la cal( eram lv 26) si omoram arcasi dinaia si am dat in grupe si mi-a picat de la un general.Si sa stii ca e bine sa ai itm cu bonusuri ceva gen cercei de lemn+5 cu bonusul urmator:Sansa 4% sa cada de 2 ori mai multe obiecte.Si de fapt e ca sa iti cada itm mai bune.Noroc!

| cristian_8212 a răspuns:

Poi fms pica la brutali generali si arcasi big grin dar trebuie sa omori o groaza... dar exista ceva sanse sa iti pice bafta.