| lapamant a întrebat:

E vorba despre PES 2012... vreau sa selectez cand joc in modul Become a Legend ca la transfers frequency sa fie Only Me, acum sunt curios daca ulterior, pe parcursul jocului voi putea schimba inapoi in low, high, medium?
Nu vreau nici sa se faca prea multe transferuri dar macar cateva sezoane as vrea sa las only me si dupa aia sa las low acolo, fiindca in 15 ani toate echipele ar ramane fara jucatori daca nu pot transfea si jucatorii actuali imbatranesc.

1 răspuns:
| d4ny2000 a răspuns:

Care e intrebarea?