| AndreiPisoias a întrebat:

E vreo diferenta dintre sa iau jocuri de pe net si vine Ghiorghita baga CD-ul si instaleaza jocuri? Diferenta de legalitate vreau sa zic?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu e nicio diferenta, daca si jocul de pe cd e copie a originalului. Daca vii cu cd-ul oficial, e alta treaba. Daca tu descarci de pe net, esti monitorizat online si poti fi identificat mai usor. Daca Gigel aduce jocul pe disc, chiar daca e copie, nimeni nu stie cum ai facut rost de el.