| anonim_4396 a întrebat:

E vreo modalitate sa scap de prostiile alea de reclame la diverse jocuri din lateralele ecranului? Spre exemplu la YouTube.
Si inca ceva, in jurul numelui iconitelor de pe desktop am o culoare albastra, am incercat sa scap de ea in 3 metode diferite gasite pe net, dar niciuna nu a functionat, stiti voi o metota EFICIENTA ca sa scap de albastru ala stupid?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Trebuie sa folosesti mozilla firefox la care ii adaugi extensia addblock plus care gasesti pe google.