| Cosmmy a întrebat:

EROARE THE RUN: De ce imi apare cand vreau sa intru in joc eroarea d3dx11_43. dll?

Răspuns Câştigător
| Tzuna a răspuns:

Nu necesita crack, cu siguranta l-ai instalat corect, descarca de pe net ultimu direct x pentru jocuri, sau poate il ai chiar si in instalu jocului si o sa iti mearga cu siguranta. Bafta prietene!happy

| Cosmmy explică (pentru Tzuna):

Si mai am o problema. Cand intru in el trebuie sa-l scot pe ala din masina, dupa ce-l scot se blocheaza jocul. De ce?

8 răspunsuri:
| Ashenstar a răspuns:

Daca necesita crack pune-i sau cautai daca nu inseamna ca acel fisier este incorect si difera de restul jocului

| Tzuna a răspuns:

Intra aici: h t t p : / / w w w. g a m e c o p y w o r l d. c o m / (scuze ca l-am postat asa dar altcumva nu aveam voie) si ia-ti de de aici crack-ul pentru ca ii o eroare de joc, poate gasesti si un patch pentru rezolvarea problemei, 60% din cei care joaca NFS The Run patesc aceeasi chestie si problema este rezolvata cu un NFS The Run fixed errorhappy

| Cosmmy explică (pentru Tzuna):

Nu merge sa downloadez de`acolothinking

| Tzuna a răspuns:

Ba da merge, intri, dai pe discheta cred ca aia sti, si ti se deschide o reclama, sus in dreapta se incarca 5-7 secunde sau ceva de genu si dupa aia ii poti da "sari peste", bafta!

| Cosmmy explică (pentru Tzuna):

Nu merge

| Tzuna a răspuns (pentru Cosmmy):

Lasa-mi id-ul tau si iti voi explica pas cu pashappy

| ClickOn a răspuns:

Frate asa imi facea si mie dar am descarcat d3dx11_43. dll si l-am pus in folderu cu jocu si a mers