| Holyman a întrebat:

Este legat de metin2!
Cand aprin pc si intru direct in metin2 se misca repede adica se misca cum ar trebui sa mi se miste de obicei!Treptat treptat el se misca din ce in ce mai greu pana se blocheaza si trebuie sa il restartez!De ce?Inainte nu facea asa!
Ceva solutii?

5 răspunsuri:
| Noitzee a răspuns:

Du-te cu metinu tau cu tot

| jupiter530 a răspuns:

Lasa-l sa se incarce...deschide metinul dupa 2/3 minwinking funda?

| ChinaBardy a răspuns:

Calculatorul in timp "oboseste" si el... Este din cauza placii video care incepe sa se strice usor, usor.Ar trebui schimbata placa video sau sa inchizi metinul si sa il deschizi din nou.

| GirlLăvHell a răspuns:

Lasate de metin-.-

| ionut1134 a răspuns:

Reseteaza windosul iti ocupa fiserele prea multa memerie sau lasa deschis decat metinul fara alte alea ca mess alte jocuri etc