| Megas a întrebat:

Este oficial! peste 7-8 ore. pe youtube apare mult asteptatul trailer al jocului...atentie ca vine...deci, joucul G. T. A 5
-jocul include toate orasele din san andreas doar ca putin mai mari si mult mai detaliate
-personajul principal este un tip pe nume adrian
-bande de gangsteri (...)
-este stabilit pentru 2012
sper doar ca jocul nu o sa necesite un computer NASA sa poata fi jucat big grin
si poate apare si pe noua consola portabila playstation vita big grin
ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu am auzit ca va aparea trailer-ul.Din cate am auzit si eu de pe IGN (cel mai populat forum de gaming ) o sa fie foarte bine primit de catre fani.Jocul promite 14-16 ore de gameplay continuu (ceea ce ma surprinde).Cei de la Rockstar Social Club ne dezvaluie (cu 1 an in urma) (cand s-au decis sa faca si partea a5a) (era evident ca o sa apara deoarece Grand Theft Auto IV a prins foarte bine in toata lumea) ca cerintele nu vor fi exaggerate (sunt multe persoane care nu au apucat sa joace nici gta4).Pe net circula un zvon cum ca Grand Theft Auto 5 este optimizat la maxim (adica jocul va fi foarte real cu mai putine detalii nefolositoare cum s-a intamplat in Grand Theft Auto IV) si se zice ca Grand Theft Auto V (mult asteptat-ul) va cere mai putin decat Grand Theft Auto IV.Acum asteptam daca acest zvon se va adeveri sau nu.Despre consola noua nu cred ca va aparea platformele jocului sunt Sony Play Station 3 Microssoft Xbox Live 360 si Personal Computer (PC).

1 răspuns: