| adreyashu a întrebat:

Este vreo metoda,un program,ceva,orice cu care as putea sa descarc videouri,filme, jocuri etc sau sa navighez pe net fara a avea cablu sau fara sa am o conexiune la internet?
Va rog este urgent!
Funda!

4 răspunsuri:
| Schiopu_Matei_1996 a răspuns:

Da, este posibil sa navighezi pe internet daca nu esti conectat la internet...

| SKRILLEXLOOGOo a răspuns (pentru Schiopu_Matei_1996):

Cum genius?

| Schiopu_Matei_1996 a răspuns (pentru SKRILLEXLOOGOo):

Nu poate omu sa-si bata joc de prostia omeneasca?

| SKRILLEXLOOGOo a răspuns:

Nu exista nici un fel de program sau altceva care sa functioneze fara internet ca sa poti sa navighez iti trebuie wifi in casa sau de la vecinu sau sa iti bagi netu! Multumesc.