| NeamtuRomanu123 a întrebat:

Eu locuiesc in germania sinsunt gamer de 2 ani si am consolele ps3, xbox 360si ps vita si as vrea noua consola next-gen consola e cea mai buna PS4 sau Xbx one

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

PS4 depaseste numarul de utilizatori avand 7 milioane fata de xbo cu 4 milioane mai ales Microsoft face pe ea din cauza asta si incepuse sa scada preturile, reducea alte norme online, etc. Dupa un an de garantie iti desfaci ps4 si o poti vopsi in caz ca nu-ti place negrul dar internet niciodata sa nu-ti bagi pentru ca merge prost. Mai bine asteptam si modam consola cu 50€

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps4 bate in putere rapiditate si altele. dar la ce iti trebuie next gen? pana in 2015 niici 10 jocuri nu sunt, trebuiau anul asta sa iasa vreo 10 jocuri AAA dar le-au anulat pe toate pana in 2015, asa ca nu se merita, ai mai multe jocuri deocamndata pe 360.
pana la anul cand ies jocuri cum trebuie poate se mai si ieftineste consola.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Incep sa iasa, prin septembrie asteptatul gta V si noua PS4 alba si pana la modare poate inchiria jocurile asa cum fac eu numai ca GTAV am de gand sa-l platesc laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Am jucat si eu 5 si nu se merita. doamne cat am asteptat jocul asta idiot, si am rasmas nemultumit. mult prea usor, mori repede, nu te poti arunca de 3 ori in cap ca gata. comnunitatea online, numai handicapati. oricum de la single-player aveam mai mare asteptari, dar nu au ajuns acolo.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi place chestia ca sant 3 indivizi, era mai bine cu unu sau o femeie ca personaj principal dar na... un joc bazat pe masini si actiune mai bun ca gta nu e, watch dogs e cam naspa la capitolul sofat si se vede prea aproape masina dar restul e acceptabil

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Am vazut si eu WD, am inteles ca nu e ce se astreptau, a luat note mediocre. condusul e cel mai de ****, am citit. sa vedem 2 cum va fi. am inteles ca fac "fracizie"