| GolopențaAdrian a întrebat:

Exista joc in care poti calatori in lumea reala?

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca vrei jocuri in care sa ai unde calatori/explora (sa fie mapa mare), cauta pe google open world games, dar joc care sa aiba mapa asemanatoare lumea reala si sa poti merge unde vrei si face ce vrei e doar gta.

| Golopen?aAdrian explică (pentru Sn4k3):

Idee e sa-mi mearga

| Sn4k3 a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Pai fa cum am spus eu si scrii ''numele jocului'' cerinte de sistem pe google si vezi daca iti merge.

| Golopen?aAdrian explică (pentru Sn4k3):

O sa vad

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Joaca gta. Daca ai piese bune joaca gta 5 merge si gta 4. Mai sunt joculete cu misiuni din astea dar nu poti calatori din tara in tara sau continente. Cel putin eu nu am auzit dar de jucat am jucat multe jocuri

| Golopen?aAdrian explică (pentru CatalinVictor1985):

Gta 5 nu imi merge dar 4 la low cu tot dar joc gta san andreas

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Gta san andreas are los santos care in realitate e los angeles
san fierro e san francisco iar las venturas e las vegas

| Golopen?aAdrian explică (pentru CatalinVictor1985):

Multumesc!

| aCek1ng a răspuns:

Seriile Far Cry, Watch Dogs sau Sleeping Dogs