| compcris00 a întrebat:

Exista vreun mod pe steam legal in care sa opresti actualizarile la anumite jocuri?

2 răspunsuri:
| membrucac a răspuns:

Nu iti trebuie nimic ca sa opresti actualizarile la anumite jocuri, doar dai click dreapta pe joc porperties, te duci la update si selectezi acolo Only update this game when i launch it. Jocu se va actualiza numai daca dai click pe porneste la acel joc.

FUnda!

| compcris00 explică (pentru membrucac):

Eh asta si eu, dar intelegi ca atunci cind voi porni jocul el tot se va actualiza.