| anonim_4396 a întrebat:

Explicati-mi si mie cum e cu jocurile Naruto pentru pc, ca am vazut ca sunt mai multe feluri...Naruto ultimate ninja, Naruto ultimate ninja storm etc...care este mai nou si mai reusit? Dau funda bineinteles :*

Răspuns Câştigător
| Cristinicaa a răspuns:

NARUTO Shippuuden Gekitou Ninja Taisen Special, este emulat de pe playstation, il poti juca folosind dolphin 3.0, fps acceptabil (depinde de pc'ul tau). Grafica impecabila, gameplay reusit, poti face si misiuni numite drept (Drumul ninja - initierea ta in lumea ninja, unde te lupti cu aproape toata lumea inclusiv akatsuki) dar si modul de 1vs1 / 2vs2 impotriva pc'ului.

1 răspuns: