| niklaus131427 a întrebat:

Fratilor ajutati-ma si pe mine nu gasesc folderu cu salvara nfs carbon ..cica e in My Documents\AlouS\ ..deci unde ar trebui sa il gasesc nu stiu ajutati-ma cu poze cu ceva unde e folderu cu salvari ca m-am uitat peste tot si nu scrie pe vre un folder saves ce fac

3 răspunsuri:
| Graff a răspuns:

Folderul NFS Carbon din my documents, acela e folderul cu salvarea.

| arycyucool a răspuns:

Daca nu iti afiseaza folderul cu Salvarile NFS in MyDocuments ATUNCI... Intra in joc si fac cateva salvari la abureala... Atunci ar trebui sa-ti reapara folderul

Răspuns utilizator avertizat