| BarcecruzHP a întrebat:

Fratilor am nevoie de ajutor :

Stiti mesajul care apare in cs 1. 6 inainte sa va alegeti o echipa?

de ex.: In cs normal scrie: you are playing counter strike 1. 6 bla bla bla

la alte servere "dotate" apar poze; in poze apar : "welcome to... register to our forum"

dupa dai ok si selectezi terrorist sau counter terrorist

eu vreau sa stiu cum sa schimb unul din aceste imagini (sau cuvinte)

am mai cautat pe net si imi dadea sa intru cu MyfunGame sau ceva de genu in GameMaster si nu mai stiu ce, dar nu mam prins

Va rog ajutati-ma sad

FUNDA!

2 răspunsuri:
| GabY_9732 a răspuns:

Pai alea sunt niste linkuri catre un forum de cs sau alte chestii...nu cred ca poti sa le schimbi deoarece fiecare server are popria ei"imagine"ca sa zic asa.Deci practic acolo unde vezi tu este reclama lor.Doar daca iti faci server dedicat de cs poate intelegi ceva pe acolo...cum poti schimba alea.Mai mult de atat nu stiu.Bafta!

| BarcecruzHP explică (pentru GabY_9732):

Pai da. mi-am facut server dedicat de cs
inerc sa schimb poza (srisul); pentru serverul meu...