| Daniel415 a întrebat:

Fratilor am o intrebare.Stiti cand te uiti la un video pe youtube ca scrie mai sus numele lu' ala de a facut videou si mai scrie si abonativa? Unii au o poza acolo in locul numelui.Cum o pui acolo?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Poza in header si poza la nickname, Background in player - pentru asta trebuie sa fi partener youtube! Intra aici si vezi daca corespunzi - http://www.youtube.com/partners
Bafta!

| Daniel415 explică (pentru neluL):

Imi ia bani de exemplu daca nu fac intr-o zi videoclipuri?

| neluL a răspuns (pentru Daniel415):

Cum sa-ti ia bani? Nu iti ia nimeni nimic! happy Nu ai nici o obligatie fata de Youtube in privinta asta!

4 răspunsuri:
| CineTeCrezi a răspuns:

Trebuie sa ai parteneriat cu youtube! (primesti bani doar pentru ca ceilalti se uita la videourile tale ) dar trebuie sa ai multi subscriberi ca sa aplici si tu pentru parteneriat!

| Daniel415 explică:

Si zice ca ''in prezent aceasta functie nu exista in tara dumneavoastra''