| Just4FunIE a întrebat:

Funa! Vreau un server de metin PVP privat cu iteme noi...PVP

4 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com/ lv maxim 250 punete galben cel mai tare regat cresti rapid cam in 3 4 5 zile faci lv 250:)

| Jorah a răspuns:

Vezi, Metin2 Hammer
Metin2 Lunaris
Metin2 Solaris
Metin2 Apollo
P:s Doar incearcale, si dupa vino cu rapsunswinking

| Just4FunIE explică (pentru Jorah):

Hamer am incercat.linkul era de la alt metin, l'am descarcat si nu era fain.Lunaris am jucat si m-am lasat ca e plin de modati o sa incerc solaris (asta apartine tot de cei de la lunaris cum apartine si altaria) si apollo... sper sa am noroctongue

| R4V3N a răspuns:

Nu poti juca Solaris doar daca esti in Franta/din Franta.