| LovelyPuppyEyes a întrebat:

Funda! Am un CD cu sims3, l-am instalat,insa cand il deschid imi zice ca nu se stie daca cd este original sau nu si mi scrie sa contactez customer service,ce pot sa fac? nu stiu unde gasesc acest customer service plz heelp dau funda P.S se deschide sims, insa cand sa imi creez un caracter imi apare mesajul acesta si ma scoate din joc

1 răspuns:
| LeMike a răspuns:

Iti descarci un no cd crak pentru joc il dezarhivezi si il copiezi unde ai instalat jocu si unde ai exe-ul de la joc