| ThePerfectMan28 a întrebat:

Funda! Care joc este mai bun pentru android/IOS/windows?
Asphalt 8; Real Racing 3; Need for speed:No limits; GT Racing 3!
Daca puteti sa si argumentati! Vreau sa ma apuc de unul si nu stiu care e cel mai bun de jucat!

Răspuns Câştigător
| Max_David_1994 a răspuns:

Eu zic sa te apuci de Real Racing 3. Jocurile de la Gameloft mi se par cele mai nasoale. Mai ales GT 3. Cursele devin din ce in ce mai grele, masinile aluneca in ultimul hal. + ca de multe ori masinile intra prin tine. Jocul meu preferat e Real Racing 3. Celelalte jocuri nu le-am jucat de loc. Dar cred ca-i frumos Need For Speed MW ca am vazut video-uri. Eu il instalam dar nu am avut suficienta memorie. Funda?