| ElectroAngel a întrebat:

FUNDA! Care ma poate ajuta si pe mine cum sa imi fac iteme de crescut si de duel universale va rog care ma ajuta joc un server privat!

Răspuns Câştigător
| Petrutzz a răspuns:

Pai sa incep cu inceputul:
Daca vrei sa ai iteme de duel iti trebuie pe toate obiectele bonusuri gen semi-om, sabie, pumnal, pv, 2 maini, sageti, magie, dexteritate(la ninja), inteligenta(la saman si sura), vitalitate(la toti)si forta(razboinic).
Daca vrei iteme de crescut iti trebuie obiecte cu urmatoarele bonusuri:
PV, semi-om, viteza de atac, valoarea atacului, forta, inteligenta(pentru vraji), vitalitate si dexteritate(sa rezisti mai bine)...
Iti mai trebuie si iteme +9 si pietre +4.
Sper ca te-a ajutat raspunsul meu.

1 răspuns:
| krytos1 a răspuns:

Da eu te pot ajuta doar cu niste iteme de duel la asta ma pricep foarte bine ii rup pe toti. Pentru a vea iteme de duel iti trebuiesc urmatoarele Pentru a avea un set full anti war cat mai bun si eficient tr
ebuie sa ai la Bonusuri normale cat mai mult semi-om, aparare cu doua maini, aparare cu sabia si sansa se reflectie d blocare.
Apoi la bonusurile speciale trebuie sa ai asa Sansa de aparare antiwar si tare impotriva war pe fiecare itim.
Apoi iti trebuie sa ai pitra anti war pe arma si scut de 61+9 vultur(falchone).pe langa astea trebuie sa ai cat mai mult din ce ce iti trebuie caracterului tau de ex :daca esti shamy sau sura sa ai cat mai mult INT, daca esti warior cat mai mult STR
si daca esti ninja DEflexibilitate). Sper ca te-am ajutat stiu ca este cam greu
de facut tot ce am zis dar prin munca reusesti. Astept FUnda!