| compcris00 a întrebat:

Funda.Ia-n explicati si mie cu paypal un pic. Vreau sa vind sa vind niste jocuri deci imi trebuie bu paypal business nu paypal simplu(asa cred eu nu)? Mai departe conteaza ce fel de card la banca imi fac mastercard simplu\business, explicati mi va rog.

Răspuns Câştigător
| Lucïän_Epure_2001 a răspuns:

Iti faci cont paypal simplu si card ul tau visa sau master card il atasezi la cont.
Cand iti creezi contul de paypal iti cere codul de la card. Acel cod mare de pe card

| compcris00 explică (pentru Lucïän_Epure_2001):

Dar eu pot sa imi fac pur si simplu card paypal simplu sa il unesc la niste site-uri, sa imi vina venit pe cont(asta fara card de la banca)adica banii se duc simplu in contul paypal online ca mai apoi peste o luna, 2 luni, un an sa ma duc la banca sa imi fac card si sa scot banii?

1 răspuns: