| AleeAlexaaandraaa a întrebat:

Funda, intrebare pentru ce-i care joaca Lif pe Gamevial sau 7k7k.com, am hack si inainte puteaam sa am viata nelimitata, dar acum nu mai pot, trebuie sa astept 3 sau 4 zile fara sa intru, ca sa folosesc hack, nu stiu e ce nu mai pot sa am viata nelimitata, poate ca sunt prea multi hackeri? In ultimu timp au fost destuli de multi si au crescut numarul de hackeri, poate este din cauza asa? Cine stie dau funda

Răspuns Câştigător
| StefiChan8D a răspuns:

Jocul nu prea mai admite hackeri, mai ales ca a aparut si watch dog. cu ce e 7k7k? xD

| AleeAlexaaandraaa explică (pentru StefiChan8D):

Este un site unde si acolo poti sa joci Lif, nu mai joc de pe Gamevial doarece acolo nu pot sa pun viteza mare, viteza maxima este 1.3 daca pui mai mare viteza, jocul se opreste, dar nu si in 7k7k.com, poti sa pui viteza mai mare, uite linkul daca vrei sa joci de pe 7k7k.com 7k7k.com/swf/106252/htm, apropo pe mine ma m-a Christine si Sell dar acum ma cheama messlater(este cu un scris ciudat) dar poate ne intalnim noi happy

1 răspuns: