| daryus2221 a întrebat:

[FUNDA] Salut, am o problema la World of Tanks, cand intru in el imi da o eroare "Failed to connect to update service, for details, see log file"
De ce? Si cum pot rezolva?

Va rog un raspuns cat mai repede.

Funda. happy

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Firewall sau ceva. Fie il instalezi din nou full, fie vezi cum faci sa dai jos firewall/antivirus.

| MytzaMytz a răspuns:

Uita-te in logul jocului, si cred ca este de la internet sau windows sau joc. uiatate la log-ul jocului.

| daryus2221 explică (pentru MytzaMytz):

La log imi da asta:
10/05/2013 00:32:04 Cleaner: Start.
10/05/2013 00:32:08 Cleaner: Stop.

| Alexmihai4992 a răspuns:

Si mie asa mi-a aparut si l-am reinstalat si mi-a mers. FUNDA

| daryus2221 explică (pentru Alexmihai4992):

Asa am facut si inainte sa imi reinstalez windowsu. il reinstalam, ma jucam si dupa ce opream calculatorul si intram inapoi nu mai mergea, trebuia sa il reinstalez de tot.