| Tau_SuperErou_1995 a întrebat:

Funda^^^! Salutari!
Am jucat acum mult timp un joc cu un fel de masini zburatoare si, fiecare masina avea cate o putere speciala. Nu este vorba de Nascar. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Mariella a răspuns:

New york races? [ http://www.google.com/......tp?/imgres imaginea e pentru jocul de pe playstation, dar e cam aceeasi idee. :D ]

| Tau_SuperErou_1995 explică (pentru Mariella):

Nu, e un joc ceva mai vechi de atat. fiecare masina are o putere speciala si tii apasat de shift pentru a incarca arma, unul din obiective e sa-ti dstrugi adversariibig grin

6 răspunsuri:
| Mariella a răspuns:

Uhm...revolt? doar ca nu erau masini zburatoare aici...dar asta a fost al doilea joc la care m-am gandit

| Tau_SuperErou_1995 explică (pentru Mariella):

Nici revolt nu ebig grin e un joc vechi dar are grafica destuld e buna.si cand spu vechi ma refer cam la anii 2000-2004...

| Mariella a răspuns:

Uhm...scuze, nu stiu ce ar putea fi, nu mai am alte idei.

| Mariella a răspuns:

Uhm, atunci nu stiu, scuze.am ramas fara idei. big grin

| Tau_SuperErou_1995 explică (pentru Mariella):

Nu-i nimictongue Merci frumos:*