| EleMeNt789456123 a întrebat:

Funda si Vot la cel mai rapid si bun raspuns! Salut, imi puteti spune si mie niste Metine cu lv max 250/255 cu evolutii multe PVP-PVM, eventuri zilnice...
Multumesc :*

2 răspunsuri:
| Alexutzu_Alex_1994_mVjd a răspuns:

Http://www.metin2rextor.ro/ pvm-pvp lv max 250 evolutii multe, eventuri zilnice playeri multi.:d
https://www.youtube.com/watch?v=UnD8deU6ai4&hd=1 prezentarea! Funda?

| Tza_Edy_1975 a răspuns:

Sony Metin 2 e ff tare ratele ii 1000 tot timpul multe arme, armuri fara6/7 fara moduri... playeri, staff de treaba intra iti garantez ca nu vei regreta. bafta :d