| ZuZu_5648 a întrebat:

FUNDA! vreau si eu un cod [nume si link] pentru counter-strike 1.6 unul nedetectabil care sa ma faca putin mai bun ca si cum a avea cfg
mersi all

Răspuns Câştigător
| Int3rzys a răspuns:

Sall
intra aici http://www.maximamspus.ro/jocuri/coduri-counter-strike/ si iti alegi unul care vrei, dupa accea il descarci si citesti instructiunile si gata. Sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Daca folosesti coduri nu vei fi mai bun.joaca singur cu boti si te antrenezi

| ZuZu_5648 explică:

Fara www.maximamspus.ro
fara www.resuresecs.ro
astea is aceleasi coduri doar ca se cheamaaltcumva astea toate au aim speed si wall
eu vreau ceva combinat cu wall si unu cu un patratel [ patratelule pe player si daca trag un glont in patratel il omor ] intelegeti acum
siteul ala maximamspus are niste coduri invechite rau