| ReDMaN12 a întrebat:

Funddda rapid.....Am facut server pe cs 1.6 gen xmas si cand dau sa intru in el imi apare asta Kicked :You can't enter on server. Only players from Romania are allowed! cum pot sa remediez sau sa rezolv problema asta ca nu pot intra pe server.plzzzzz funda si voturi nelimitate pentru un raspuns bun(cica eu nu-s roman)

1 răspuns:
| GreenLine a răspuns:

Fii atent, cand ai facut servarul tia cerut o parola nu? adica sa o spui tu orice parola nu? asa trebuie sa deschizi consola si sa scrii parola aia funda?