| anonim_4396 a întrebat:

Fundit happy Cei care joca LOL ( League of Legendes ) am o rugaminte la voi (daca se poate) sad. Imi dati va rog frumos codul de la Alistar! stiu ca il pot obtine prin youtoube dar la mine nu merge, credeti-ma. Mai stit coduri? Adica se cumpara cu bani codurile asta nu ar fi corect sa va cer. Sunt un invatacel si de asta. MULTUMESC

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Youtube * Fundita * stiti * scuzati-mi greselilewinking

| Mafiotu007 a răspuns:

Http://youtube.na.leagueoflegends.com/en/youtubeTe loghezi si iti da codul din prima.Simplu