| JAMALEEE a întrebat:

Fundita.
Persoanei care poate sa imi zica regulamentul de la un joc LOCO (Land of chaos online) ma joc de o zi si nu inteleg ce trebuie sa fac cineva care il joaca sau la mai jucat PLS HELP
S-au contactiatima la id
a_a_b_xd vreau sa pun niste intrebari in leguatura cu jocu asta si nu am cui dau fundita aici happy

1 răspuns:
| gabrielnecula a răspuns:

Regulamentu de acum cateva luni era fara injuraturi fiti activi distrativa respectati si multe altele nu mai tin eu minte tot regulamentu nu sunt eu sefu internetului sa retin totul