| bubbuluv a întrebat:

Fundita! Vreau si eu niste jocuri pe browser adica sa-l joc pe net ceva gen sa am avatar si sa ma duc sa ma distrez sa imi fac prieten sa`mi cumpar haine masina casa etc. ...alte jocuri dar vreau si o descriere nu vreau sa`mi spuneti doar cum se cheama vreau si informati daca se poare. Dar nu vreau sa`mi spuneti IMVU ca de asta m-am plictisit ceva misto ori cum...:X merci! dau si vot:* mai multee va rog

1 răspuns:
| viperady a răspuns:

Incearca Second Life sau sunt unele sv de samp roleplay care e cum e viata reala te duci iti iei un job secundar pe urma iti poti lua job mai mare iti iei masina perswinking...dar trebuie sa ai instalat gta san andreas in pc si pe urma iei sampwinking bafta sper ca team putut ajuta