| GeorgeMarian1324 a întrebat:

Genshin Impact.
Va rog ajutati-ma oameni buni de pe TPU! happy
Mi-a fost furat contul, am completat formularul ce mi l-au trimis in urma unui mail "Account Issue Form", am facut formularul chiar de mai multe ori. Pentru dovezi am trimis si poza cu ID-ul pentru a vedea ca numele si data de nastere setate sunt chiar cele reale, ale mele, screenshot si detaliile donatiilor fiindca am bagat si niste banuti in contul ala. Absolut toate informatiile care erau necesare iar Mihoyo inca spune ca datele sunt incomplete sau gresite si nu-mi pot da contul din cauza asta. Ce sa fac? Am mai bine de 1000 de ore jucate in acel cont, il am pe Xiao si banner-ul e garantat. Imi vreau contul inapoi.

1 răspuns:
| Fabianaa a răspuns:

De cele mai multe ori,sau mai bine zis mai mereu, cand pierzi un astfel de cont, fie ca e de la un joc sau de la social media, nu prea mai ai cum sa il iei inapoi, indiferent ca tu ai trimis id-ul.Chair ai procedat gresit aici. Poate ti-au dat hack la cont si acum au acces la datale tale personale.Singurul lucru pe care il poti face e sa accepti idea si sa mergi mai departe, e un joc pana la urma.Stiu ca e dezamagitor cand pierzi ceva in care ai investit timp, in cazul tau chiar si bani, dar alta solutie nu prea mai e.