| Alex_Mihaiu_1990 a întrebat:

Hai salut TPU, am si eu o problema legata de IMVU. Mia fost schimbata parola la cont.I-am dat contul unui prieten si neam certat..de acolo a schimbat parola sau ceva de genul si nu ma mai pot conecta..Ma puteti ajuta? Nu mai vorbesc cu el si nu vrea sa mi-l dea. Tinand cont ca nu stiu sa sparg parola sau ceva de genul.Help me please! Funda; x

1 răspuns:
| Crisss22 a răspuns:

Pai imi pare rau sa te dezamagesc dar nu ai ce face doar daca mai tii minte email'ul cu care ai facut contul. Atunci ai avea o sansa sa il recapeti.