| AllysaDeea a întrebat:

HallohappyFunda!winkingCne poate sa ma ajute sa instalez o imprimanta? Am mare nevoie de ea! Dau pana in 3 euro p tel daca mi-o instalati! PLizz d:l3mo0n_flawo0r3d_candy_girl98

Răspuns Câştigător
| LadyAdda a răspuns:

Instalezi driverele de pe cd-ul care l-ai primit cu imprimanta fara sa fie conectata.la un moment dat iti arata sa conectezi firul de la unitate la imprimanta. firul nu cred ca l-ai primit trebuie cumparat cand am luat eu era 16 lei o deschizi.se termina instalarea si e gata