| alina是最热 a întrebat:

Hallo TPU! Acum cateva zile a venit varul meu mai mic in vizita si l-am lasat la laptop, el a instalat metin2 fara sa stiu eu dar s-a plictisit. Imi puteti spune cum il sterg din laptop?

Răspuns Câştigător
| Rusu_Nichita_1995 a răspuns:

Intra in control panel(panou de control)de la butonul start dai la dezinstalare programe si daca vezi metin 2 dai unninstall, sterge folderu in care este instalat big grin

3 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

Daca e oficial il dezinstalezi din control panel sau din folderul lui, are undeva o iconita cu uninstall. daca e server privat stergi pur si simplu folderul in care etongue

| klausp33d a răspuns:

Este foarte usor i dai delete la folderul in care este instalat