| Drrey_Ann_1999 a întrebat:

Hay TPU am o problema am gasit un joc operation7 mi-am facut cont acolo dedesubtul unde scrie Start Game am scris ID si parola exact si ma da pe alt sait http://login.netgame.com/loginform pe asesta imi scriu iar contul pe care l-am scris la operation7 si se incarca si nimic tot acolo ma da nu imi scrie nimic adica de genu ca ID sau parola nu-s bune. ce sa fac?

1 răspuns:
| MiKe112 a răspuns:

Stiu jocul si ai vazut ca acolo jos e o interdictie celor sub 18 ani, iar daca ai pus un an fals pentru a te putea juca inseamna ca site-ul e fals.