| AbaraiRenji a întrebat:

Heei,asta e mai mult o intrebare pentru jucatorii IMVU. Imi puteti da niste provocari pe care sa le folosesc pe IMVU, va rog? Multam fain.
Funda. ^w^

1 răspuns:
| AtAkUs a răspuns:

Pai de exemplu: scrie pe pulse ca esti tigan, sau ca il iubesti pe justin bieber,
sau te provoc sa intrii pe un room oarecare si sa spui ca esti homosexual, sa spui numele tau intreg, sa te pupi cu un baiat/fata, vezi ca eu sunt DinGreseala, adauga-ma daca vrei... si daca se poate funda :3