| CandyღDulceata a întrebat:

Heeiii! As vrea sa va intreb ca sa faci un Power Point ...trebuie sa il ai in PC? Merci.

2 răspunsuri:
| P1x3lMD a răspuns:

Faci un fel de prezentari cu slideuri.Slideurile pot contine imagini,sunete, texte, teste etc...O chestie foarte folositoare pentru a face un proiect la scoala, pentru a prezenta ceva prin diagrame, pentru a crea un clip pe o anumita tema.Am vazut prezentari teste unde trebuia sa alegi varianta corecta.Nu numaidecit iti trebuie in PC daca nu ai nevoie de el pentru a face prezentari

| Prezidentul a răspuns:

Da. Dai search la PC si cauta "Power Point"... Vine odata cu versiunea de Windows. Noroc.