| ElenaGabriela a întrebat:

Heey! Stie cineva de ce imi apare o eroare numita "RunDLL"? Si daca da, cum scap de ea? Fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Probabil ai viruși, fă o scanare! Start -> Run -> msconfig și verifică dacă este în regulă.

1 răspuns:
| outkastfresh a răspuns:

Pai daca ai windows 7 incearca Clik Dreapta+Run as Administrator! Dacanu merge intra in Control Panel ->Programs->Programs and Features si dezinstaleaza programul! Cauta dupa Fishiere un e instalat pentru ca e posibil sa mai ramana ceva fisiere si stergele... dupa instraleaza-l din nou!