| MirunaSelena a întrebat:

Heey, TPU! kiss Am o mica intrebare... Mi-am luat iPhone 3gs, dar nu stiu cum sa pun poze de pa calculator pe telefon sad Nici muzica. Am incercat o gramada de solutii, gen sa dau pe o poza copy iar apoi paste... Dar nu imi merge! Please, I need HELP!

2 răspunsuri:
| Chs_R?zvan_1991 a răspuns:

N-ai cumsad Pt a conecta un iPhone la P.C. trebuie sa ai P.C. de la Apple

| valentin111 a răspuns:

Trebuie sa ai cablu de date! daca vrei sa-ti pui poze trebuie sa-ti instalezi in calculator itunes.