| mall a întrebat:

Heey TpU!
Eu cu inca un prieten am facut un server de cs...e ok am si forum.
Intrebarea mea este: Cum as putea sa tin si eu serverul deschis daca el il inchide? (serverul este salvat la el in pc ).

Primul raspuns corect are FUNDA si VOT!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci copie la folderul unde ai server-ul si sa il dai si lui.

| mall explică:

Am incercat sa il dau pe mess si nu a mers...mai astept raspunsuri pentru fundita!

| mall explică:

A incercat sa mi-l dea pe mess doar ca nu a putut. Astept un raspuns castigator!