| romrem a întrebat:

Hei! Am facut o catastrofa de proportii mari.M-am jucat pe Facebook Murder Case si sora mea mai mica (7 ani, foarte sensibila) m-a vazut si acum plange in fiecare seara, ieri s-a culcat la miezul noptii.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ada78 a răspuns:

Pai incearca sa ii arati poze cu animale dragute, clipuri si jocuri. Poate va uita si se va gandi doar la animalute.

| XimenaMoon a răspuns:

Ïncearcå så o ți längå tine cänd te joci, și fä niste glume pe baza anumitor chestii de la joc... Explicå-i cå alea sunt påpuși, jucårii etc. Nu am alte idei
Sper cå te-am ajutat