| EO_Doar_1999 a întrebat:

Hei. Am și eu doua rugăminți la voi:
1) sa ma ajutați și pe mine sa îmi fac un server de metin2 cu ideile mele ca am foarte mie
2) Sa va logați și sa intrați pe metin2 WP și da căutați un player cu numele de DarckSura sau NinjaX0Boy sa ma ajutați și pe mine cu niște ițele ca habar nu am sa joc metin. Sunt praf rău. Abia dau 5k critica la aia care abia se apuca de metin asta... Sunt praf de praf... Toți evoluează numai eu scad și sunt din ce în ce mai praf. Va rog sa ma ajutați cu asta. Dau funda și vot și rămân și dator cu ceva.

1 răspuns:
| George1985 a răspuns:

Si intrebarea unde e?